Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

Б. С. Бутник-Сіверський. Українське радянське народне мистецтво (1941-1967)

Київ, Наукова думка, 1970. 216 сторінок.

Київ, Наукова думка, 1970. 216 сторінок.

Незліченні багатства творчої скарбниці українського народу. І з року в рік вона поповнюється все новими витворами народного генія. Про розквіт килимарства, декоративного ткацтва, вишивки, кераміки, різьби по дереву та інших народних художніх промислів у різних районах України за період з 1941 по 1967 роки розповідає ця книга.

Автор зупиняється на творчості художніх підприємств і окремих видатних майстрів, висвітлює розвиток у нових умовах художніх традицій народного мистецтва і його локальних особливостей, переростання їх у художні школи, вплив народного мистецтва на професійну творчість та на художню промисловість.

Книга цікава і цінна для викладачів і студентів художніх навчальних закладів, народних митців, працівників художньої промисловості та для шанувальників народного мистецтва.

Замовити книгу

Книги

Всі книги
'
Share This