Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

Т. М. Ткачук, К. Л. Тимус. Галицькі керімічні плитки із рельєфними зображеннями та гончарні клейма. Каталог

Галич, 1997 рік. 60 сторінок.

Галич, 1997 рік. 60 сторінок.

З фондів Історичного музею у с. Крилос Національного заповідника “Давній Галич” у м. Галичі. Кераміка Галича княжої доби – унікальне явище в історії української культури. Каталог керамічних плиток з фігурними зображеннями, гончарних клейм, що зберігаються у фондах Національного заповідника “Давній Галич”, доповнює загальну кількість наукових джерел вивчення мистецтва давнього Галича. Авторами зроблено мистецтвознавчий аналіз зображень на плитках, розглянуто символізм їхніх сюжетів, прослідковано витоки ідей орнаментально-пластичних образів. Комплексне вивчення дозволяє відтворити процес виготовлення плиток, їх застосування як елементів декору в горизонтальних та вертикальних конструкціях давніх храмів та палацових споруд.
Опис клейм на денцях посуду дає можливість ознайомитись з унікальними, досі невідомими зразками, які не мають аналогів серед галицької кераміки 11-13 століть.

Замовити книгу

Книги

Всі книги
'
Share This