Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

Я. П. Запаско. Мистецтво книги на Україні в 16-18 ст.

Львів, Видавництво львівського університету, 1971.

Львів, Видавництво львівського університету, 1971.

 У цій монографії досліджено виникнення, становлення і розвиток мистецтва української друкованої книги в перші століття її існування. Автор докладно розглядає шрифти, орнамент, сюжетні гравюри, титули та інші елементи художньо-технічного оформлення українських стародруків, приділяє багато уваги друкарській та мистецькій діяльності Івана Федорова, характеризує творчу манеру найвидатніших майстрів граверства цієї доби – І. Щирського, Л. Тарасевича, Г. Левицького, А. Козачківського та багатьох інших.

В полі зору дослідника є книги, що в 16-18 ст. вийшли друком у Києві, Львові, Чернігові, Почаєві, Уневі, Острозі, Стрятині та інших осередках друкарства. Автор показує, що багатством і художнім рівнем декоративного оздоблення українські стародруки посідають одне з перших місць не тільки в слов`янському, але й у загальноєвропейському книжковому мистецтві.

Замовити книгу

Translate this page:

Книги

Всі книги
'
Share This