Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

Л. Владич. Леонід Позен

Київ, Державне видавництво образотворчого мистецтва і музичної літератури УРСР, 1961. 60 сторінок.

Леонід Володимирович Позен – видатний український скульптор кінця 19-початку 20 століть. Він є автором жанрових груп “На волах”, “Кобзар”, “Переселенці”, “Оранка в Малоросії”, історичних композицій “Запорожець у розвідці”, “Скіф”, пам`ятників І. П. Котляревьскому та М. В. Гоголю в Полтаві, численних портретів. Творчість Л. В. Позена становить одну з яскравих сторінок історії української художньої культури. Він був дійсним членом “Товариства пересувних художніх виставок” і виступав як поборник демократичних, реалістичних настанов передового мистецького напрямку, який ввійшов в історію під назвою “передвижництва”.

Книга Л. В. Владича є критико-біографічним нарисом життя і творчості Л. В. Позена. В ній дано аналіз робіт скульптора, висвітлено його зв`язки з передовими діячами російськоі та української культур. Книга містить також характеристику Л. В. Позена як громадянина і людини.

Замовити книгу

Дивись також:

Леонід Позен

Translate this page:

Книги

Всі книги
'
Share This