Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

Олександр Хвостенко-Хвостов. Сценограф. Живописець. Графік

Київ, Мистецтво, 1987.

Київ, Мистецтво, 1987.

Книжка є одним з перших грунтовних досліджень про творчість відомого українського сценографа О. В. Хвостенко-Хвостова (1895 – 1968). Збірник складається зі вступної статті, в якій розглядається творчий шлях художника, а також спогадів художників і мистецтвознавців та докладного довідкового апарату. Розрахована на фахівців та широке коло шанувальників образотворчого мистецтва.

У книзі репродуковано твори, які зберігаються у Державному музеї театрального, музичного і кіномистецтва, Центральному ержавному архіві-музеї літератури і мистецтва, Центральному театральному музеї ім. О. Бахрушина, а також у приватних колекціях І. Диченка, Д. Горбачова (Київ), Г. Рождественського (Москва), М. Лобанова-Ростовського (Лондон).

Автор статті та упорядник – Дмитро Горбачов. Спогади про художника: Л. Владич, Є. Коваленко, Б. Косарєв, М. Котляревська, І. Макогон, Д. Овчаренко, А. Писаренко, В. Тольба, Т. Хвостенко.

Замовити книгу

Translate this page:

Книги

Всі книги
'
Share This