Привіт! Мене звати Катерина, я засновниця і кураторка проекту Бібліотека українського мистецтва. Поштовхом до створення цього сайту у 2014 році стала цікавість до історії українського мистецтва, художників і до букіністичних книжок. Я почала сканувати книги, створювати біографічні довідки про українських художників і детально досліджувати діяльність деяких з них. 

Я створюю проект Бібліотека українського мистецтва на волонтерських засадах. Витрачаю на нього власні час, сили та кошти. Проект вимагає щоденної праці. 

Бібліотека українського мистецтва з моменту свого створення і до сьогодні залишається найбільш вичерпним в інтернеті джерелом інформації про українське мистецтво. Зібрані на сайті тисячі одиниць контенту щоденно допомагають студентам і дослідникам із різних країн світу. Вік більшості відвідувачів Бібліотеки 2534 років; проживають користувачі в Україні, США, Росії, Німеччині, Польщі, Нідерландах, Канаді, Великобританії, Франції. Дякую, що цікавитеся українським мистецтвом! Тут можна ознайомитися зі статистикою відвідувань та дізнатися більше про цей сайт. 

Бібліотека українського мистецтва потребує фінансової підтримки. Об’єм даних, які ми акумулюємо онлайн, постійно збільшується потрібно платити за зберігання даних (хостинг). Кошти необхідні на пошук і закупівлю книжок, їх сканування, підготовку та оприлюднення контенту, проведення досліджень. Мрію про наповнення розділу Українські мистецтвознавці;  з ним сайт буде структурно завершено.

Проект існує на волонтерських засадах. Сталість існування Бібліотеки залежить від вас, шановні користувачі, та від ваших внесків. Будь-яка сума, яку ви зможете нам виділити, удосконалить цей сайт. 

З повагою, Катерина.                                                                                                                          Березень 2020 року

Підтримай Бібліотеку українського мистецтва

Кошти необхідні для існування цього сайту та на сканування книг. Дякую!
Translate »