Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

СЕРГІЙ ГНАТЧУК

1976

Сергій Гнатчук

Сергій Гнатчук

Сергій Андрійович Гнатчук народився 16 лютого 1976 року в мальовничому покутському селі Підвисоке, Снятинського району, Івано-Франків­ської області.
Ріс та виховувався в родині вчителів. Цікавість до малювання одержав на уроках образотворчого мистецтва в місцевій середній школі, в якій про­вчився 9 років.

З 1991 по 1996 рік навчався в Косівському ко­леджі прикладного та декоративного мистецтва, закінчив з відзнакою відділ художньої обробки шкіри.

З 1996 року був студентом художньо-графіч­ного факультету Прикарпатського університету імені Василя Стефаника. Завершив навчання в липні 2001 року.

У 2003 році закінчує Інститут культури та мис­тецтв при вищезгаданому університеті, отримує диплом магістра.

У стінах Косівського училища працює з 2001 року. Обіймає посаду викладача рисунка та жи­вопису циклу фундаментальних та професій­но-орієнтованих дисциплін.

Малярством займається постійно. Працює, в основному, в жанрі пейзажу, змальовуючи при­роду Покуття та Гуцульщини. Також виконує різ­ні за сюжетом твори на релігійну тематику. Гнатчук Сергій – учасник багатьох колективних та тематичних виставок КІПДМ ЛНАМ у музеях Косова та інших міст за межами області.

Книги про Сергія Гнатчука:

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
'
Share This