Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Фотокнигу Софії Яблонської видано накладом у 100 екземплярів

Софія Яблонська - мандрівниця, письменниця, кінодокументалістка; єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни. Ця книга вперше презентує Яблонську як талановитого фотографа.
Придбати зараз

КОСТЯНТИН ЛОМИКІН

1924–1994

Костянтин Ломикін

Костянтин Ломикін

Костянтин Матвійович Ломикін народився 19 березня 1924 року в місті Глухів Сумської області. У 1951 році закінчив Одеське художнє училище, викладачі – Л. Мучник, Н. Шелюто, М. Поплавський. Жив і працював в Одесі. З 1951 року бере участь в обласних, республіканських, всесоюзних і зарубіжних виставках.

Автор тематичних картин, творів побутового жанру, пейзажів і натюрмортів. В якому б жанрі не працював Ломикін, кожна робота митця яскраво і повно відображає особливості його творчої особистості. Кожна заснована на глибокому вивченні теми. Барвисте повнокровне сприйняття навколишнього світу особливо проявляється у натюрмортах художника. За змістом вони є традиційними: зображуються прості предмети – квіти, фрукти. Для Ломикіна важливо розкрити особливості форми предмета, осягнути його структуру, виявити фактуру і колірний лад.

Твори митця знаходяться у художніх музеях України, а також в приватних колекціях в Україні, Росії, Японії, Франції, Греції, Німеччині, Італії, Португалії та інших країнах.

Книги про Костянтина Ломикіна:

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
'
Share This