БОГ ЗНА - АЛЬБОМ УКРАЇНСЬКОГО НАЇВУ, ПЕРШЕ КОЛЬОРОВЕ ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА

БОГ ЗНА – АЛЬБОМ УКРАЇНСЬКОГО НАЇВУ, ПЕРШЕ КОЛЬОРОВЕ ВИДАННЯ БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА

Микола Гоголь, Тарас Бульба, Йосип Сталін займають місце поряд з Конотопською Відьмою, шаленим жонглером та численими фантастичними тваринами. Мета видання — ознайомити з унікальною пам`яткою української культури.
Придбати зараз

МИХАЙЛО МОРОЗ

1904–1992

Михайло Мороз

Михайло Мороз

Михайло Мороз – “неперевершений кольорист, динамічний архітект і майстер пензля й фарби” (І.Городецький, “Визвольний Шлях”, лютий 1976-о року). Творець чудових гірських краєвидів, визначний портретист, він створив цілу галерею образів природи від теплих осінніх вечорів до зимових ранків, відтворюючи красу природи у своєму власному “морозівському” стилі.

Картини Мороза – схрещення мозаїчної композиції в її архітектурному розміщенні, що творить веселкову гаму в музичному такті.

Мистецька школа Олекси Новаківського та мистецькі школи Парижу позначилися на його творчому шляху. Він поглибив техніку малювання і знайшов найтонші нюанси градацій кольористики. Море у Мороза завжди неспокійне, хвилюється і грає всіма фарбами веселки. Твори Мороза – це поезія, це весняний вітерець, подих з гуцульских гір.

Книги про Михайла Мороза:

  • Михайло Мороз: Фотоальбом. Філадельфія, Музей мистецтва ля Салл університету Філядельфія, 1995.

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Share This