Унікальний фотоальбом Софії Яблонської. Перше видання

Унікальний фотоальбом Софії Яблонської. Перше видання

Mандрівниця, письменниця, кінодокументалістка, єдина українка, яка у 1930-х роках об`їздила усю Азію та інші екзотичні країни стала першою у серії Українська жіноча фотографія, яку започаткувала Бібліотека українського мистецтва. Книга видана обмеженим тиражем.
Придбати зараз

Дмитро Горбачов. Малевич та Україна

Київ, СІМ студія, 2006.

Київ, СІМ студія, 2006.

Горбачов Дмитро Омелянович – мистецтвознавець з 45-річним стажем, професор. Усе своє життя заклопотаний тим, аби знайти в культурі України явища, співмірні світовим досягненням. На цім шляху наразі досягнув певних успіхів: нещодавно гоноровий німецький словник Vollmer назвав художника Малевича “ukrainishe Maler”, що у перекладі означає “український маляр”. А інша німецька енциклопедія визнала, що колишня російська художниця Олександра Екстер є “ukrainishe abstrakthe Malerin”, українська абстрактна художниця.

Будучи громадянином російських імперій – царської і совєцької – Казимир Малевич в очах світу наче розчинився у російському морі. А тим часом без врахування його українського і польського походження, української свідомості і ментальності годі зрозуміти до кінця його творчість і еволюції.

Замовити книгу

Дивись також:

Казимир Малевич

Книги

Всі книги
'
Share This