logo3

Бібліотеку українського мистецтва засновано 5 червня 2014 року у Києві. Це онлайн-бібліотека з книгами про історію українського мистецтва і каталогами українських митців.

У розділі Українські художники зібрано понад 700 біографічних довідок про художників.

Тисячі розміщених на сайті книг зручно структуровані:

Зручно відбирати книги за роком видання.

На сайті також є розділи:

У розділі Ексклюзив представлені дослідження, спецпроекти, інтерв’ю.

Англомовна версія Бібліотеки наразі лише частково відображає контент основної частини сайту.

Статистика сайту

За рік — з квітня 2021 року до квітня 2022 року сайт відвідало 93946 осіб. Тобто в середньому на день сайт переглядає 260 осіб. 

Було переглянуто 231 тисячу сторінок. Більшість відвідувачів віком 18-24 роки. 71% відвідувачів Бібліотеки є жінками. 

ТОП-10 країн, з яких відвідують сайт: Україна, Індонезія, США, Росія, Польща, Німеччина, Нідерланди, Канада, Великобританія, Франція. 

Нижче подані скріншоти статистики Google Analytics з цими даними, а також ТОП-20 найпопулярніших сторінок сайту.

Бібліотека українського мистецтва продовжує працювати під час війни

Бібліотека uartlib.org є найбільш вичерпним в інтернеті джерелом інформації про українське мистецтво. Проект існує на волонтерських засадах і як ніколи потребує вашої фінансової підтримки. Кошти необхідні на оплату сканування книг, хостингу, а в умовах воєнного стану і просто на покриття базових життєвих потреб.

Допомогти Бібліотеці українського мистецтва можна:

  • переказом на картку приватбанк 5363 5420 9385 5832
  • переказом на картку монобанк 4441 1144 4692 6584
  • підпискою на Patreon
  • PayPal (адреса електронної пошти для здійснення переказу nighttorama@gmail.com)
  • купівлею книг у Книгарні.

Права використання матеріалів сайту

Текстові та графічні матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на сайті “Бібліотека українського мистецтва”, можуть бути використані користувачами без надання письмового дозволу “Бібліотеки”, виключно при умові встановлення гіперпосилання у вигляді: Бібліотека українського мистецтва (https://uartlib.org), розміщеній у першому абзаці матеріалу, що копіюється.

При копіюванні  матеріалів з сайту “Бібліотеки українського мистецтва” для інтернет-видань обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку матеріалу, що копіюється. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу.

При повному або частковому цитуванні матеріалів з сайту “Бібліотеки українського мистецтва” обов’язкове усне посилання (для теле- та радіопрограм) та письмове посилання (для друкованих видань).

КОНТАКТИ

+38 067 918 67 36 
uartlib@gmail.com

    В онлайн-книгарні Бібліотеки українського мистецтва зібрані ексклюзивні, рідкісні, колекційні книги з ілюстраціями; альбоми художників, каталоги виставок, фотоальбоми, фотокниги, артбуки. Мистецькі альбоми про авангард і фотографію, ілюстровані видання та книги про народне мистецтво, романи та повісті про українських художників цілодобово доступні для замовлення у книгарні.

    Translate »