logo3

ПРО ПРОЕКТ

Бібліотеку українського мистецтва започатковано 5 червня 2014 року. Бібліотека українського мистецтва – онлайн-бібліотека, найбільш вичерпне в інтернеті джерело інформації про історію українського мистецтва.

У розділі Українські художники зібрано понад 500 біографічних довідок про художників. Тисячі розміщених на сайті книг зручно структуровані у розділах: 

На сайті є розділи Журнали, Статті, Фотоархів.

У розділі Ексклюзив представлені дослідження Бібліотеки українського мистецтва про книжкову ілюстрацію та ексклюзивні інтерв`ю.

У Крамничці можна придбати літературу з українського мистецтва. До речі, Бібліотека за шість років свого існування видала чотири арт-буки:

СТАТИСТИКА САЙТУ

У 2019 році Бібліотеку українського мистецтва відвідало 89 тисяч осіб. 71 тисяча з них прийшла за органічним пошуком: сайт добре проіндексований пошуковими системами. 

Відвідують Бібліотеку з України, США, Росії, Німеччини, Польщі, Нідерландів, Канади, Великобританії, Франції та інших країн світу. У сайту є англомовна версія

Вік більшої частини користувачів Бібліотеки — 25-34 років. Ознайомтеся зі статистичними даними у графіках:

 

БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО МИСТЕЦТВА ІСНУЄ НА ВОЛОНТЕРСЬКИХ ЗАСАДАХ. БУДЬ ЛАСКА, ПІДТРИМАЙТЕ ПРОЕКТ!

"Бібліотека українського мистецтва" потребує допомоги:

  • у вигляді книжок, з метою їх сканування (або у вас вже готова електронна копія) та оприлюднення їх на сайті;
  • фінансової допомоги. Кошти можна переказати на картку.

ПОСЛУГИ БІБЛІОТЕКИ

Бібліотека українського мистецтва надає послуги щодо розшуку інформації про українське мистецтво та українських художників. Звертайтеся за електронною адресою uartlib@gmail.com, телефоном +380679186736, Катерина.

ПРАВА ВИКОРИСТАННЯ МАТЕРІАЛІВ САЙТУ

Текстові та графічні матеріали (об’єкти авторського права), розміщені на сайті “Бібліотека українського мистецтва”, можуть бути використані користувачами без надання письмового дозволу “Бібліотеки”, виключно при умові встановлення гіперпосилання у вигляді: Бібліотека українського мистецтва (http://uartlib.org), розміщеній у першому абзаці матеріалу, що копіюється.

При копіюванні  матеріалів з сайту “Бібліотеки українського мистецтва” для інтернет-видань обов’язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання на сторінку матеріалу, що копіюється. Посилання має бути розміщене незалежно від повного чи часткового використання матеріалів. Гіперпосилання (для інтернет-видань) має бути розміщене в підзаголовку або першому абзаці матеріалу.

При повному або частковому цитуванні матеріалів з сайту “Бібліотеки українського мистецтва” обов’язкове усне посилання (для теле- та радіопрограм) та письмове посилання (для друкованих видань).

КОНТАКТИ

+38 067 918 67 36 
uartlib@gmail.com

Translate »