Бібліотека українського мистецтва продовжує серію Українська жіноча фотографія / Ukrainian Women`s Photographу, започатковану книгою фотографій Софії Яблонської. Друге видання серії – фотокнига Тетяна Лебедєва. Фото / Tetyana Lebedieva. Photos з авторськими аналоговими фотографіями 1970-1990-х років.
Тетяна Лебедєва (народилася у 1949-у) фотографує з 18 років. З 1979 року є учасником фотоклубу “Либідь” при Київському Будинку вчених, з 1985 – фотоклубу “Звезда” у Будинку офіцерів під керівництвом Арнольда Бовкуна. У 1991 році вступила до щойно заснованої Спілки фотохудожників України. Брала участь у спільних виставках в Україні, Молдові, Німеччині. Персональна виставка пройшла у 2001 році у київському фотосалоні “Ексар”. Фотографія Тетяни Лебедєвої сповнена психологізмом і динамікою; демонструє ніжний і водночас іронічний погляд на радянську добу.

Дизайн виконала художник і дизайнер Катерина Лесів, переможниця українського Dummy Award 2017. Книга складається з блоку з фотографіями (їх 45), вкладки з текстом (українською та англійською мовами) та обкладинки із клапаном.

Видання здійснене Бібліотекою українського мистецтва спільно з харківським Видавцем Олександром Савчуком.

Наклад 160 примірників. Замовити книгу можна за посиланням. 

Translate »