К. Мавріна. Ми самі шиємо

Київ, Дитвидав, 1960. 176 сторінок.

Пошити собі нарядне плаття, шкільну форму чи помережану узорами блузочку або спідничку, щоб потім гарно одягненій з’явитися серед подруг, — скільки радощів це приносить школярці! Приємно глянути на дівчинку й хлопчика, які ходять у чистому випрасуваному одязі, вміють самі пришити ґудзика, заштопати чи залатати дірку.
Багато дітей у нашій республіці навчається шити — у школах ФЗН, на уроках ручної праці, в гуртках крою й шиття і самостійно. Навчитися шити неважко, для цього треба тільки засвоїти методи побудови рисунка викройки, знати технологію пошиття: як з’єднуються окремі деталі, як оздоблюється одяг тощо.
В цій книзі подано багато цінних практичних порад юним кравчиням, наведено кращі зразки одягу для малечі й дітей-підлітків. Автор просто й дохідливо роз’яснює всі тонкощі пошиття, йдучи від найпростішого до більш складного. Ця книжка буде добрим порадником дівчаткам і хлопчикам, які хочуть самостійно навчитися шити.
Книгою можуть скористатися і дорослі — вчителі, керівники гуртків ручної праці. Викладений у ній матеріал може бути хорошим посібником у виробничому навчанні школярів. Обкладинка Н. В. Макарової. Тираж 60000 примірників.

Translate this page:

Книги

Всі книги
Translate »