В. Ясієвич. Про стиль і моду (архітектура, меблі, одяг)

Київ, Мистецтво, 1968. 136 сторінок.

Проблема стилю і моди набуває великого значення в розвитку культури сучасного суспільства, вона хвилює не лише фахівців, але й широкі верстви трудящих. Архітектурні споруди, меблі, одяг, предмети побуту щодня оточують нас, їхні художні якості, стильні і модні риси нікого не лишають байдужим. Завдання книги — ввести читача в коло проблем стилю і моди, пояснити їхню природу і на численних прикладах багатовікової історії матеріально-художньої культури розкрити конкретний зміст цих естетичних категорій.
Від геометричних абрисів стилю Стародавнього Єгипту, класичної гармонії давніх греків, через примхливі “версальські” моди XVIII століття автор веде захоплюючу подорож до “функціональних” і “конструктивних” форм і методів ХХ століття.
Наше життя стає чим далі багатшим і різноманітнішим. Усе більше підвищуються вимоги до культури і побуту, стає гострішою необхідність вміти розібратися в тому, що доцільне і що красиве. Естетично розвинений смак стаю мірою культури людини. Його вихованню допоможе ця книга, розрахована на широке коло читачів, які бажають поглибити свої знання з естетики.

Translate this page:

Книги

Всі книги
Translate »