Віктор Вечерський. Курс історії архітектури країн Східної Європи

Київ, Артек, 2007. 272 сторінки.

Київ, Артек, 2007. 272 сторінки.

Методичний посібник з дисципліни ”Всесвітня історія архітектури” для студентів мистецтвознавчої спеціалізації вищих навчальних закладів.
Продовження попереднього посібника, виданого у 2006 році. Він є результатом науково-викладацької діяльності автора, котрий протягом 2001-2006 років викладав курс всесвітньої історії архітектури на 1-4 курсах факультету теорії та історії мистецтва Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури.
Видання підготовлено на основі авторської навчальної програми, розробленої протягом 2001-2003 років і затвердженої вченою радою Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури у 2003 році.
У посібнику розглянуто архітектуру країн Східної Європи та, частково, Західної Азії – Болгарії, Сербії та Хорватії, Молдавії, Румунії та Трансільванії, Росії, Білорусії, Литви, Латвії, Естонії, Польщі, Чехії та Словаччини, Угорщини, країн Закавказзя (Грузії, Вірменії, Азербайджану), Туреччини, країн Середньої Азії. Це видання, як і попереднє, має експериментальний характер і розраховане як на студентів, так і на викладачів. Воно може бути використане при підготовці не лише мистецтвознавців, а й архітекторів, урбаністів, культурологів, істориків, фахівців з охорони культурної спадщини.

Translate this page:

Книги

Всі книги
Translate »