ВОЛОДИМИР КАБАЧЕНКО

1958

Володимир Кабаченко

Володимир Кабаченко

Володимир Кабаченко народився у 1958 році у Миколаєві. Закінчив Одеське державне художнє училище ім. Грекова (1978, педагог з фаху В. Філіпченко) і Київський національний університет культури і мистецтва.

Володимир є переможцем і учасником численних міжнародних конкурсів і виставок. Поряд з живописом активно займається публіцистичною, мистецтвознавчою та громадською діяльністю. З 1980-х років основою стильового пошуку митця слугувала міфологічно-метафорична інтерпретація фольклорних мотивів.

Це безмежно загадковий і лякаючий світ, наповнений зіткненням темряви та світла, населений ангелами, людьми-птахами та рибами. Живопис кінця ХХ століття несе сліди конструктивістських елементів у вигляді ліній, променів, що поділяють простір картини на чіткі колірні фрагменти.Фантазія, смак і бездоганна майстерність породили бажання постійно вдосконалювати власний стиль.
Член Спілки художників з 1989 року.

Роботи Кабаченка знаходяться у колекціях Одеського художнього музею, Івано-Франківського художнього музею, Хмельницького художнього музею, Закарпатського художнього музею, Севастопольського художнього музею; в приватних збірках України, Німеччини, Польщі, США, Латвії, Румунії, Франції.

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »