КОСТЯНТИН ЛОМИКІН

1924–1994

Костянтин Ломикін

Костянтин Ломикін

Костянтин Матвійович Ломикін народився 19 серпня 1924 року в місті Глухів Сумської області. У 1951 році закінчив Одеське художнє училище, викладачі – Л. Мучник, Н. Шелюто, М. Поплавський. Жив і працював в Одесі. З 1951 року бере участь в обласних, республіканських, всесоюзних і зарубіжних виставках.

Автор тематичних картин, творів побутового жанру, пейзажів і натюрмортів. В якому б жанрі не працював Ломикін, кожна робота митця яскраво і повно відображає особливості його творчої особистості. Кожна заснована на глибокому вивченні теми. Барвисте повнокровне сприйняття навколишнього світу особливо проявляється у натюрмортах художника. За змістом вони є традиційними: зображуються прості предмети – квіти, фрукти. Для Ломикіна важливо розкрити особливості форми предмета, осягнути його структуру, виявити фактуру і колірний лад.

Твори митця знаходяться у художніх музеях України, а також в приватних колекціях в Україні, Росії, Японії, Франції, Греції, Німеччині, Італії, Португалії та інших країнах.

Книги про Костянтина Ломикіна:

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »