АЛЛА РОДЖЕРС

1947

Алла Роджерс

Народилася у 1947 році у Німеччині, в родині відомого ук­раїнського поета і журналіста Володимира Біляїва. Освіта: начальна школа в Філадельфії; до 14 років брала уроки балету у колишньої прими балерини Київського театру опери і балету, керівниці майстер класу Американського театру балету і балету Нью-Йорк сіті Валентини Переяславець, майстрині слов’янського стилю; а також у дирек­тора Пенсільванської балетної компанії Томаса Кенона; гімназія для дівчат у Філадельфії; школа української мо­ви і культури при православній церкві у Філадельфії; Університет у Пітсбурзі, бакалавр гуманітарних наук; Університет Джорджа Вашингтона, магістр гуманітарних наук (спеціалізація – російська мова і література).

Алла Роджерс – людина з цікавою і насиченою подіями біог­рафією. Вона відчуває свою місію носія різних культур і об`єднує в собі традиції Німеччини, де вона на­родилася у родині емігрантів Австралії і, врешті решт, Америки, де у 1955 році родина оселилася на­завжди. Провела у 1989 році персональну виставку, приймала участь в організації групових ху­дожніх експозицій, в тому числі і в Україні, а в 1990 відкрила власну галерею – Alla Rogers Gallery, що має на меті популяризацію творчості художників Східної Європи.

ворчість для Алли Роджерс – розвідка до сфери медитації. За допомо­гою геометрії і кольору вона подорожує у безкінечності простору, намагаючись доторкнутися до непізнаванного.

Вона працює в популярній в Америці техніці акрілу у поєднанні з сусальними золотом та сріблом. Художниця також запрошує до тісного, фізичного спілкування з її живописом (можна і з лупою!). Фактура кожної фарби, окремого мазка теж несе в собі певну енергетику і відчут­тя. Свою роботу вона порівнює з роботою ювеліра.

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »