СЕРГІЙ САВЧЕНКО

1949

Сергій Савченко

Український художник. Напрями діяльності: монументальне мистецтво, живопис, графіка, скульптура. Закінчив Одеське художнє училище ім. М. Грекова у 1974 році.

З 1976 розпочав виставкову діяльність. На початку 1980-х приєднався до компанії одеських нонконформістів. З 1988 року — член Національної спілки художників України. Один із засновників НАМ (Національної асоціації мистців), творчого об’єднання “Човен” та творчого об’єднання “Мамай”. Складне і одночасно гармонійне колірне бачення майстра, пластичне відчуття кольору, індивідуальна чутливість до схоплювання його різних просторово-об’ємних перетворень — основа абстракцій Сергія Савченко, втілених у живописі, станковій графіці та скульптурі. Художник чудово володіє кольором і перетворює його в бурхливі, емоційні абстрактні роботи — своєрідні кольорові медитації.

Сергій Савченко створив 11 об’єктів монументального мистецтва. Відбулося 15 персональних виставок художника в Одесі, Хмельницькому, Каневі, Львові, Києві, Рейносі (Іспанія).Твори митця зберігаються у Національному художньому музеї України, Одеському художньому музеї, Івано-Франківському художньому музеї, в Музеї сучасного українського мистецтва в Хмельницькому, у Київському музеї сучасного мистецтва, музеї Тараса Шевченка у Каневі, Новосибірському художньому музеї; у приватних колекціях Австралії, Англії, різних країн Європи і Америки.

Книги про Сергія Савченка:

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »