СЕРГІЙ ВОВК

1958

Сергій Вовк

Сергій Вовк

Сергій Олександрович Вовк народився 11 серпня 1958 року в м. Києві. Початкову художню освіту отримав у Республіканській художній середній школі ім. Тараса Шевченка. З 1976 до 1982 навчався в Київському державному художньому інституті (майстерня професора Віктора Пузиркова). 1989 року Сергій Вовк вступив до НСХУ. З 1983 року бере участь в численних виставках різного рівня, а також має персональні виставки в Україні та за кордоном. Твори художника зберігаються в музеях України, фонді Дирекції художніх виставок Міністерства культури України, в галереях і приватних збірках України та за кордоном.

Отримавши класичну мистецьку освіту, він у своїй творчості орієнтується на кращі досягнення світових напрямів живопису. Зокрема знахідки й відкриття імпресіонізму художник підпорядкував власним творчим завданням і задумам, наповнюючи свої полотна сяйвом сонячного світла, яке перетворює повсякденне у позаземне, чарівне і водночас дуже близьке людині. Прагнення світла, прагнення світлого – живописне кредо митця.

Як художник, Сергій Вовк формувався завдяки спілкуванню з дідом, батьками, завдяки настановам вчителя Віктора Пузиркова. Великий вплив на творчу манеру художника, за його словами, мали майстри світового рівня Олександр Мурашко, Федір Кричевський, Олексій Шовкуненко.

Книги про Сергія Вовка:

  • Три покоління. Живопис. Графіка. Олександр Сиротенко. Надія Сиротенко. Олександр Вовк. Сергій Вовк. Київ, Амон-Ра, 2007.

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »