МИКОЛА КУТНЯХОВ

1952

Микола Кутняхов

Народився в квітні місяці 1952 року у Луганську. У 1965 році доля звела його зі скульптором Овчаренко І.П. який відкрив йому світ образотворчого мистецтва. У 1967 році, закінчивши художню шкоду, вступає в Луганське художнє училище, де вчиться під керівництвом таких вчителів як Компанець Т.М., Вайнреб В.М., Ковалів І.І. та успішно закінчує його.

У 1974 році, після служби у Лавах Збройних сил, поступає у Київський державний художній інститут, де навчається у майстерні монументального живопису під керівництвом професорів Чеканюка В.А. та Стороженко М.А.

З 1979 року активний учасник національних та міжнародних виставок. 3 1989 — член Національної Спілки художників України.

Одразу після закінчення інституту працює викладачем в художній школі міста Києва №6. З 1991 року — її керівник. В 2001 році стає директором школи Мистецтв №6 ім. Г. Жуковського, в якій поєднані всі види мистецтв і естетичне виховання.

Станкові та монументальні твори Миколи Кутняхова, виконані у різноманітних техніках, знаходяться в музеях, приватних колекціях, та прикрашають площі, інтер’єри, фасади архітектурних споруд України та зарубіжжя.

Книги про Миколу Кутняхова:

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »