ОЛЕНА ПРИДУВАЛОВА

1960

Олена Придувалова

Живописець і графік. Народилася у Києві. Навчалася в майстернях знаменитих художників О. Титова та О. Крилової. Закінчила РХСШ ім. Т. Г. Шевченка (1979); Київський державний художній інститут (1986), де навчалася у Данила Лідера та Сергія Подерв’янського. Лауреатка премії “Видатні художниці України” (1998). Член НСХУ (1999). З 1990 року активно виставляється в Україні та за кордоном: провела понад 20 персональних виставок.

Як і один з її улюблених художників Анрі Матісс, Придувалова часто пише гуашшю, порівнюючи цю техніку із фресковим живописом. Крім живопису і графіки, займається виготовленням ляльок-мотанок. Є одним з фундаторів групи “Синій жовтень”.

Твори Олени Придувалової зберігаються у Київському національному музеї російського мистецтва, Запорізькому обласному художньому музеї, Національному музеї мистецтва жінок (Вашингтон), Центрі сучасного мистецтва Дж. Сороса при НаУКМА, колекції Чиказького університету, у приватних зібраннях України, Росії, Польщі, США, Канади, Франції, Німеччини, Іспанії, Великобританії, Шотландії, Греції, Швеції, Японії.

Translate this page:

Українські художники

Всі художники
Translate »